کلینیک فیزیوتراپی زعفرانیه

درباره کلینیک فیزیوتراپی زعفرانیه :

واقع در منطقه زعفرانیه تهران، خیابان مقدس اردبیلی، بین مرکز تجاری پالادیوم و خیابان پسیان، نبش کوچه شیرین ، طبقه سوم ساختمان پزشکان ۱۰۴ .

این مرکز که از سال ۱۳۷۹ راه اندازی شده، پر سابقه ترین کلینیک فیزیوتراپی منطقه بوده و با افتخار در طی ۱۸ سال گذشته به ارائه خدمات درمانی فیزیوتراپی به همشهریان تهرانی پرداخته است.

این کلینیک مجهز به با کیفیت ترین تجهیزات الکتروتراپی بوده و علاوه بر مگنت درمانی، لیزر کم توان، تخت کشش الکترونیکی ستون فقرات کمر و گردن و امواج شوکی(دستگاه شاک ویو)، اخیرا دستگاه روباتیک لیزر پرتوان هم به امکانات کم نظیر آن اضافه شده است.

ویژگی بارز این مجموعه محیط گرم و صمیمی آن است که مراجعه کنندگان به هیچ وجه احساس حضور در یک مرکز درمانی را ندارند. نتیجه بخش بودن درمانها در این مرکز طی دو دهه گذشته رضایت بیماران را در پی داشته به طوری فیزیوتراپی زعفرانیه در منطقه شمیران نامی آشنا برای ورزشکاران، سالمندان و همه کسانی است که برای درمان اختلالات اسکلتی و عضلانی خود به فیزیوتراپی مراجعه کرده اند.

مؤسس و مسؤول فنی کلینیک فیزیوتراپی زعفرانیه ، فیزیوتراپیست پرهام پارسانژاد نائب رئيس انجمن فيزيوتراپی ايران

فیزیوتراپیست پرهام پارسانژادفارغ التحصیل سال۱۳۷۷ از دانشگاه علوم پزشکی ایران است.

گذراندن دوره های مختلف تخصصی در داخل و خارج کشور باعث شده که درمانهای دستی اعم از موبیلیزاسیون و منیپولاسیون مفاصل و بافت نرم، سوزن درمانی به صورت Dry Needling و همراه با تحریک الکتریکی (IMS) و سایر تکنیکها و روشهای مختلف تمرین درمانی در این کلینیک به بیماران ارائه گردد.

فیزیوتراپیست پرهام پارسانژاد در سالهای ۷۸ تا ۸۰ فیزیوتراپیست تیم پاس تهران بوده و در سالهای ۷۸ تا کنون کلینیکهای متعددی را در تهران راه اندازی کرده است.

ایشان از سال ۱۳۹۱ تا کنون عضو هیات مدیره انجمن فیزیوتراپی استان تهران و از سال ۱۳۹۴ تا کنون عضو هیأت مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران می باشد. یادداشتهای علمی و بهداشتی – درمانی متعددی از ایشان در روزنامه های سلامت، جام جم، وطن امروز و همشهری به چاپ رسیده و توصیه های پزشکی و فیزیوتراپی ایشان به شهروندان در خبرگزاریهای مهر، فارس و … در منتشر شده است.